WRC 8 a pohled na kariéru

Mám pro vás další podrobnosti WRC 8. Tentokrát se blíže podíváme na režim kariéry, který se drasticky změnil a přináší spoustu vylepšení. Vývojáří začali jak se říká na zelené louce a celý systém přepracovali, takže nečekejte nic jednoduchého.

Kariérní režim

Pohled z hora vám ukáže celou tovární garáž, kde bude vaše pracovní místo. Začnete v juniorském týmu a postupně se bude propracovávat do kategorie WRC 2 a WRC.

WRC 8 garáž

WRC 8 garáž

Budete řídit tým zaměstnanců rozdělený do šesti oborů: mechanik, agent, inženýr, meteorolog, fyzioterapeut a finanční ředitel. Každý zaměstnanec bude mít určitou formu/náladu. Kromě toho bude mít každý zaměstnanec svůj trumf (PERK), který se bude dát aktivovat k různým bonusům.

Tým

Tým

Výzkumný a vývojový strom (R&D) bude rozdělen na čtyři části: výkon týmu, výkon posádky, výkon vozu a spolehlivost vozu. Za vývoj budete získávat zkušenostní body (XP) a postupně vám poroste reputace, čímž si můžete zajistit přestup do jiného týmu.

WRC vývojový tým

WRC vývojový tým

Abyste mohli vůz vylepšovat, bude k dispozici testovací areál. Správné nastavení vozu, spolupráce s týmem, to bude základ kariérního režimu. Samozřejmě tohle všechno můžete přeskočit a v kalendáři závodů absolvovat jen závody.

Kalendář

Kalendář

Poslední věc se kterou se s vámi podělím se už netýká kariéry. Jsou to podrobné statistiky, které uvidíte po dojetí závodu. Uvidíte opotřební pneumatik v reálném čase, volbu pneu a to nejen vaše, ale i soupeřů.

Statistika

Statistika

Tak to byl pohled do kariéry WRC 8. Budu rád když se do komentářů podělíte o své názory. Každý příspěvek je vítán. 

cabadaj

cabadaj

Zakladatel a administrátor Czech Console Racing. Na Xboxu hraju už od roku 2006. Najdeš mě pod gamertagem CCR CABADAJ.

Napsat komentář