Vše pro nováčky

Jak začít závodit online na Czech Console Racing

(toto jsou informace nejen pro nováčky)

Začít závodit online na Czech Console Racing není nic složitého. Nejdůležitější je mít chuť závodit a hlavně “Závodit pro radost – Race for pleasure”. Snad žádná závodní hra, kdy jedete proti počítačovým soupeřeům, vám neposkytne takový zážitek, jako hraní online proti živým soupeřům. Stejně jako v reálných závodech, tak i v těch virtuálních platí určité standardy a pravidla. Dodržováním těchto pravidel zvyšujete kvalitu závodů nejen sobě, ale i soupeřům na trati. Registrací na této stránce nebo do některého z našich šampionátů potvrzujete, že s těmito standardy a pravidly souhlasíte (dále jen CCR Kodex).

Registraci na stránkách CCR asi úspěšně zvládl (určitě si do svého profilu doplň Xbox Live Gamertag). Pokud si tak ještě neučinili, tak na nic nečekej a registruj se.

Jako první krok k zapojení se do dění na Czech Console Racing, žádám všechny nově zaregistrované, aby  si do svého friendlistu přidali můj gamertag CCR CABADAJ. Je to především z organizačních důvodů, abych vám mohl poslat případnou pozvánku do hry, pokud se vám nepodaří připojit. Pro účast v některých závodech/šampionátech potřebuje závodní číslo a závodní polepy.

KDY a V JAKÝCH HRÁCH ZÁVODÍME?

Na Czech Console Racing se dříve výhradně závodilo ve hře Forza Motorsport. Postupem času se, ale přidaly i další závodní tituly jako je Race Pro, Project Cars 1 a 2, Assetto Corsa, DiRT Rally 1 a 2, WRC 7 a další závodní hry.

Aktuální šampionát najdeš jednoduše v menu Šampionáty.

Závodní dny

Závodním dnem je už od začátku historie CCR čtvrtek. Přesný čas najdeš vždy v propozicích šampionátu a kalendáři závodů.

Zapojení do závodů ve 4 krocích

1) Registrace závodního čísla (platím především pro hru Forza Motorsport)

2) Registrace do šampionátu (viz propozice k šampionátu)

3) Registrace do závodu (přes událost v kalendáři závodu, abychom přesně věděli kolik bude jezdců) – opět záleží na propozicích daného šampionátu.

4) Připojit se do lobby nebo si vyžádej pozvánku do závoud na Xbox Live před závodem.

 

Závodní den čtvrtek mi nevyhovuje aneb Race for Pleasure

V případě většího zájmu je samozřejmě možné zorganizovat další závody v jiný den a jiný závodní čas. Stačí kdy napíšete do shoutboxu nebo se stane členy na skupinové stránce na facebooku Race for pleasure. Je nutné aby se našlo dostatek lidí a pak už si určitě zazávodíme.

Závěrem bych chtěl všem poděkovat za aktivní účast v závodech na CCR.

Výhody členství na stránkách Czech Console Racing:
– Možnost změřit síly s těmi nejlepšími závodníky na konzoli Xbox One
– Velká uživatelská základna
– Diskutujte v komentářích, přispívejte do shoutboxu a diskuzního fora
Zaregistrujte si své závodní číslo (pouze pokud s námi budeš jezdit šampionáty)
– Zaregistruj se do některého z našich šampionátů

Podělte se s námi o tom jak jste se o našich stránkách dozvěděli nebo jak jste se dostali k virtuálnímu závodění.

Děkuji
CCR Cabadaj

Poslední revize: 25.5.2019

Napsat komentář