WRC 7 Challenge Cup

WRC 7 Challenge Cup

Abychom si rally pořádně užili, rozhodl jsem se po dobu tvrvání šampionátu WRC 7 Cup uspořádat ještě doprovodný Challenge Cup. V podstatě využijeme herní režim, který samotná hra nabízí. Každý týden je ve hře vypsáná nová RZ, na které Challenge probíhá viz obrázky níže. RZ je pro všechny stejná, výběr kategorie vozu také. Jediné co si musíte ohlídat, je výzvu včas dokončit, jelikož je časově omezená. Challenge končí a začínají hodinu po půlnoci ze středy na čtvrtek.

Propozice WRC 7 Challenge Cup

Kalendář Challenge Cup

Kalendář Challenge Cupu není dopředu známý, tzn. že trať na které se výzva pojede záleží na výběru programátorů. Challenge Cup odstartujeme v pátek, 14. prosince a pak každý týden, až do 21.2.2019. O aktuální výzvě vás budu informovat zde na stránkách a na facebooku.

Doufám, že se vám můj nápad zamlouvá. Klidně se můžete zúčastnit jen šampionátu, jen Challenge Cupu nebo obojího – je to na vás!

Podmínky účasti

Určitě bude nejlepší, když si mě přidáte do přátel, abych mohl váš zajetý čas najít v Leaderboardu a napsat ho ještě zde do komentářů. Na konci týdne už jen projdu žebříčky a vyhodnotím výsledky. Výhoda je, že hra předchozí challenge ukladá, takže se dá vše zpětně dohledat.

Do výsledků se započítává jen ten čas, který bude v leaderboardu týdenní challenge.

Bodový systém

1. 16 b
2. 15 b
3. 14 b
4. 13 b
5. 12 b
6. 11 b
7. 10 b
8. 9 b
9. 8 b
10. 7 b
11. 6 b
12. 5 b
13. 4 b
14. 3 b
15. 2 b
16. 1 b

 

cabadaj

cabadaj

Zakladatel a administrátor Czech Console Racing. Na Xboxu hraju už od roku 2006. Najdeš mě pod gamertagem CCR CABADAJ.

1 komentář

Napsat komentář