O nás

Historie, aneb jak to všechno začalo

Komunita Czech Console Racing vznikla na přelomu let 2008 a 2009. Vše začalo na dnes už neexistujicích stránkách Xlive.cz, kde uživatel KrupkicCZE v diskuzním foru Forza Motorsport založil diskuzní vlákno s názvem Závod pro radost (Race for Pleasure). Tato diskuze mě natolik zaujala, že jsem si řekl, že někdo musí takový závod uspořádat. Proto jsem okamžitě začal pracovat na vlastní stránce, kterou jsem následně pojmenoval Czech Console Racing. Při vzniku stránek mi pomáhal venoid CZE, který mi vytvořit logo stránek podle mého návrhu. Přesně 4. ledna 2009 pak vyšla na stránkách první novinka.

Naše vize

Naším cílem je sdružovat co nejvíce virtuálních závodníků na konzoli Xbox One. Rádi uvítáme všechny, kteří chtějí změřit síly s těmi nejrychlejšími.

CCR Srazy

Srazy jsou nedílnou součástí naší komunity. Scházíme se každý rok u příležitostí konání nějaké významné motoristické akce. Od toho se odvíjí i termín a místo konání. Předchozí srazy se většinou konaly na Automotodromu v Brně, kdy se v září koná tzv. Masaryk Racing Days. Již dvakrát se sraz konal na Autodromu Mostě.

Mistrovstí motokár CCR sraz

Na každém srazu probíhá Mistrovství motokár, kde se vyhlašuje Mistr. Nárok na pohár má pouze ten, kdo se zůčastní celého srazu. Není možné přijet jen na závody motokár. V takovém případě se pohár posouvá na řádného účastníka srazu.

Síň slávy mistrů CCR

Realizační tým Czech Console Racing

O stránky se starám já osobně (CCR CABADAJ), ale v minulosti jsem měl spoustu pomocníků, kteří mi pomáhali stránky nejen udržovat, ale také organizovat závody. Bez nich by stránky už možná ani neexistovaly.

Cabadaj
Zakladatel, hlavní administrátor, grafik, programátor amatér.
cabadaj007@gmail.com

Další administrátoři:

V minulosti to byli: Brno cz, Hr3bec, Mitsu, Prtkeros, RoooSool, venoid CZE, Voltr Petr, Zedulus nebo Kaja2804.

Na čem běží stránky:

Stránky běží od 1.1.2018 na redakčním systému WordPress. Dříve PHP-Fusion.

Napsat komentář