CCR DiRT Rally 2.0 Championship #2

DiRT Rally 2.0 Championship 2

DiRT Rally 2.0 Championship 2

Ahoj závodníci, vítejte u odhalení 2. sezóny CCR DiRT Rally 2.0 Championship. Než se pustíte do registrace, tak prosím věnujte pozornost propozicím šampionátu. Oproti první sezóně je zde hned několik změn (jsou označeny červeně). Jdeme na to.

Propozice CCR DiRT Rally 2.0 Championship 2

Kalendář závodů

Stejně jako v první sezóně pojedeme celkem 10 podniků, včetně jedné lokace z připravovaného DLC Seasson 2 a tou je Wales. Závodit se bude opět každý čtvrtek (21:00) a začínáme již 6. června, ale už příští týden si dáme Shakedown v USA.

Kalendář závodů

Kalendář závodů

Kategorie vozů

Závodit se bude s vozy kategorie 4WD 2000cc.

Seznam vozů:

  • Citroen C4 Rally
  • Skoda Fabia Rally
  • Ford Focus RS Rally 2007
  • Subaru Impreza

Harmonogram závodního večera

Každá rally (závodní večer) bude mít 10 rychlostních zkoušek chcete-li RZ. Vždy po dvou RZ bude následovat servisní zóna.

RZ1 – RZ2 – Servis
RZ3 – RZ4 – Servis
RZ5 – RZ6 – Servis
RZ7 – RZ8 – Servis
RZ9 – RZ10

Nastavení obtížnosti šampionátu

  • Surface Degradation: Optimal
  • Driver Assists: now allowed
  • Dojezd: 180 sekund

Tuning

Tuning je povolený.

Bodovací systém jednotlivých rally a šampionátu

Do lobby se vejde maximálně 8 hráčů. Pokud bude větší zájem, tak se vytvoří druhá lobby. Časy všech jezdců se pak budou porovnávat. Bodovací systém bude použitý také na jednotlivé RZ. Jinými slovy časy na RZ se nebudou sčítat, ale za umístění v RZ obdržíte příslušné body podle tabulky níže.

Pokud RZ nedojete v časovém limitu (180 sekund), započítává se jako DNF – 0 bodů. Do dašlí RZ opět normálně startujete. Pokud budete mít Terminal damage, počítá se vám RZ jako DNF – 0 bodů. Pokud více jak 2x nedokončíte RZ (DISCONECTED, RETIRED, DNF, apod.), tak máte za daný večer 0 bodů.

Power stage

Každá rally bude obsahovat tzv. Power stage, což bude poslední RZ daného podniku. Body budou přiděleny bez ohledu na to, na jaké místě dojete celou rally.

1. místo 3 body
2. místo 2 body
3. místo 1 bod

Bodování systém jednotlivých rally a šampionátu

1. 16 b
2. 15 b
3. 14 b
4. 13 b
5. 12 b
6. 11 b
7. 10 b
8. 9 b
9. 8 b
10. 7 b
11. 6 b
12. 5 b
13. 4 b
14. 3 b
15. 2 b
16. 1 b

Jeden nejhorší výsledek rally se do celkového hodnocení nepočítá, takže pokud jeden závodní večer budete chybět, dá se to ještě dohnat.

Registrace do šampionátu

Registrace do šampionátu probíhá formou formuláře na konci novinky.

Registrace do závodů

Registrace do závodů probíhá přes kalendář závodů na hlavní stránce (panel s jednotlivými závody vlevo nebo přes menu ZÁVODY), kde jsou vypsány všechny podniky šampionátu. Aby zakládání lobby probíhalo co nejefektivněji, tak se jezdec sám registruje do lobby v události závodu ( #1, #2, #3). V každém lobby je ustanoven jeden administrátor (doufám, že mi kluci zase pomůžete 🙂 )lobby #1 CCR CABADAJ, Lobby #2 Zed Starbug a Lobby #3 CSL Stuka), který cca 5 až 15 minut před začátkem závodu posílá příslušné pozvánky. Pokud tyto pravidla nedodržíte (registrace do závodu/lobby), tak hrozí že nebude do závodu připuštěni.

Organizátor nenese zodpovědnost za případné technické problémy (NAT Modearete/Strict) s připojením do lobby a zároveň si vyhrazuje právo na individuální posouzení situace (např. založení nové lobby). Snahou je odstartovat závod ve stanovený čas.

To už je vše, těším se na vás na příští týden na Shakedownu (30. května) a 6. června pak ostrý start.

AKTUALIZACE: Pro tento šampionát potřebujete nejlépe DiRT Rally 2.0 Deluxe Content Pack, který v sobě zahrnuje mimo jiné Sweden Rally, Monte Carlo Rally, Germany Rally, Wales Rally a pak ještě všechny vozy.

Seznam registrací

cabadaj

cabadaj

Zakladatel a administrátor Czech Console Racing. Na Xboxu hraju už od roku 2006. Najdeš mě pod gamertagem CCR CABADAJ.

2 komentáře

Napsat komentář