Výsledky Poland Rally CCR DiRT Rally 2.0 Championship

Čus, čus, čus závodníci, máme za sebou první podnik šampionátu CCR DiRT Rally 2.0 Championship Poland Rally no a musím vám říct, že to byl teda pěknej masakr. Můj výsledek jasně odpovídá tomu, kolik času jsem věnoval tréninku, ale bohužel to nešlo jinak. Hodně času jsem trávil přípravou webu, kalendáře závodů, grafiky, plakátů na všechny závody, dále věci na ksichtknížku, no prostě žádná prdel přátelé, jak by řekl PesPunisher :).

Nic nevidím

Nic nevidím

Nejdříve moje zápisky z Polska

Nejvíc mě teda nasrali mechanici. Pustili mě do noční RZ s rozbitými světly, takže sem hovno viděl! Jako chápete to? Jestli to poserou i na Novém Zélandu, tak maj padáka!

Rajd Polski wygral Lachyr23

Stejně jako ve WRC 7, tak i v DiRT Rally 2.0 potvrdil svoji nadvládu Lachyr23, který si svými konstatními výkony ve všech rychlostních zkouškách zajistil prvenství. Zdatně mu sekundoval Kuzelkovic, který jel totální pilu – a zkus říct že né! – což mu ve výsledku moc nepohlo a výpadkem na RZ6 se připravil a možné šance na vítězství a nakonec skončil druhý. To je tak když někdo jede na osobák 🙂 Tak snad příště. No a pro třetí místo si dojel JirkaBruss, který si brousil zuby na druhé místo, ale bohužel mu k tomu nepomohlo ani vítězství v závěrečné RZ Jagodno.

Všem děkuji za účast. Příští týden 21. března nás čeká Nový Zéland!

PS: Díky Zedovi za vedení druhé lobby a zpracování výsledků.

 

cabadaj

cabadaj

Zakladatel a administrátor Czech Console Racing. Na Xboxu hraju už od roku 2006. Najdeš mě pod gamertagem CCR CABADAJ.

7 komentářů

 1. Lachyr23 Lachyr23 napsal:

  presne jak napsal kuzelka super zavod ve čtvrtek znova panove.. bude to peklo.. 😀

 2. cabadaj cabadaj napsal:

  Díky kluci. Po registraci to vypadalo že dvě lobby s přehledem naplníme. Čekal sem že ještě někdo dorazí a přesouvat třeba jednoho jezdce by už nemělo smysl. Příště to ale dáme rovnoměrně.

 3. Zed Starbug Zed Starbug napsal:

  Já to na úvod pojal hodně konzervativně – s sebou 2 náhradní pneu na celou raly a hlavně to někde úplně nezrušit (ty 2 pneu se na jedné RZ nakonec šikly). Ale ukázalo se, že na první osmičku toto opatrné důchodcovské tempo určitě stačit nebude – takže na příští raly může můj servisní tým nejspíš čekat totálku 🙂
  Pokud nás příště bude zase víc než 8 (v což doufám), tak bych lobby prosil rozdělit rovnoměrně, ať v jedné lobby není 8 hráčů a v druhé 4 (třeba podle aktuálního pořadí v šampionátu).
  Každopádně díky Cabimu za čas a péči, které tomu dává! (výsledky pár hodin po závodu, parádní grafika, …)

 4. Trta95CZ Trta95CZ napsal:

  Byl to fajn závod těším se na další ale defekty jsou znát měl sem sebou jen jedno pneu a praskly mi dvě a když sem aspoň jednu opravil tak jak jinak při mém štěstí praskla po chvi znova…. Ale se světlý sem měl stejný problém též sem jel jednu erzetu bez sevetel

 5. JirkaBruss JirkaBruss napsal:

  Bylo to včera super! Těším se na další závod

 6. Kuzelkovic Kuzelkovic napsal:

  2 defekty se na čase bohužel projevily. Ale týmový inženýr přislíbil, že na Nový Zéland vykomunikuje gumy s lepší boční výstuhou. Jsem zvědav. Musíme zapracovat i na rozpisu. Teprve se s majkem seznamujeme.. Lachyrovy gratuluju, a zbytku děkuju za skvělou závodní atmosféru. 3x hurá Cabimu, který to celé vymyslel a dává si s tím nemalou práci. Vidíme se na Zélandu.

Napsat komentář