Výsledky New Zeland Rally CCR DiRT Rally 2.0. Championship

New Zeland Rally, druhý podnik šampionátu CCR DiRT Rally 2.0 Championship, skončil před pár dny, takže se pojd’me podívat jak to všechno probíhalo. Na Nový Zéland se sjelo neuvěřitelných 15 posádek, na které čekalo 10 RZ! Už tohle zaslouží díky a doufám, že příští týden to bude podobné.

Moje zápisy z Nového Zélandu

Na Nový Zéland jsem se moc těšil. Za mě je to druhá nejlepší lokace ve hře. Docela jsem si i věřil, že bych mohl zajet nějaký slušný výsledek, rozuměj TOP5 – musím jezdit TOP5, ale to se bohužel nepovedlo. Když pominu toho šílence s velkým “K”, tak jsme měl pocit, že držím krok s těmi nejlepšími, minimálně do půlky RZ nebo do poslední sektoru, ale pak vždy přišla nějaká chybička, na kterou se nabalila další a bylo po srandě. Nejlépe jsem dojel jednou na čtvrtém místě, pak jednou páté, ale zbytek už byla katastrofa. Jako v Polsku to samozřejmi zase posrali mechanici, který dávali špatný gumy. Hovada. Musím jim dát čočku a snad ve Španělsku už to bude lepší.

New Zeland Rally vyhrál s přehledem Kuzelkovic

Nejlépe se s nástrahami novozélandské šotoliny vypořadál jezdec Kuzelkovic, který vyhrál celkem 6 RZ. Jisté zaváhání přišlo v předposledním deváte zkoušce, kde dojel až sedmý, ale třetím místě v poslední RZ si zajistil celkové vítězství a zasloužené se stal šampiónem New Zelan Rally. Nejvíce na krk Kuželkovi dýchal JirkaBruss, ale ani první místo v poslední RZ nestačilo lépe než na druhé místo. Třetí místo pak získal šampión WRC 7 Lachyr23, který ještě po čtyřech RZ držel krok s třetmi nejlepšími, ale nakonec temto neudržel a postupně ztrácel.

Překvapení z Nového Zélandu

O jasné překvapení se na Novém Zélandu postaral czlowiczek, který vyhrál hned první RZ. Nevím jestli bylo zaváháním favoritů, ale každopádně si zaslouží uznání. Pak ale jako by se svého nečekaného úspěchu zalekl a od páté RZ se propadal. Poslední tři RZ nakonec vůbec nedokončil. Škoda. Snad to vyjdepříště.

Kuzelka a jeho bouda nebo spíš boudy (2:30)

To mi jako řekněte, že to nebyl Terminal Damage. Jinak se jedná o RZ7 Elsthorpe Sprint Forward.

 

Cesta za vítězstvím

Celkové pořadí

 

Příště se jede Spain Rally

Další zástávkou v kalendáří CCR DiRT Rally 2.0 Championship je asfaltová soutěž Spain Rally, na kterou se můžete registrovat hned níže.

cabadaj

cabadaj

Zakladatel a administrátor Czech Console Racing. Na Xboxu hraju už od roku 2006. Najdeš mě pod gamertagem CCR CABADAJ.

3 komentáře

  1. czlowiczek czlowiczek napsal:

    Jsem to roztrelil mylim ze ve 4 rz a uz se mi to nepodarilo opravit 😊 Kazdopadne sam jsem byl prekvapeny z prvni rz a asi me to rozhodilo 😉 Jinak super zavody 👍

  2. cabadaj cabadaj napsal:

    taky je zajímavý, že kdo vyhraje první RZ tak nevyhraje celou rally

  3. JirkaBruss JirkaBruss napsal:

    Bylo to ve čtvrtek super! Ale tomu Kuželkovi musíme něco udělat s rukama nebo fakt už nevím potom 😀 Jinak asi mi je souzeno vyhrát vždy tu poslední RZ (Polsko i Nový Zéland)

Napsat komentář