Vyhlášení CCR DiRT Rally 2.0 Championship

Vítávám vás u vyhlášení mistrů šampionátu Czech Console Racing DiRT Rally 2.0 Championship, který přinesl spoustu nervy drásajících soubojů do poslední zatáčky. Bojovalo se doslava o každou setinu vteřiny, protože i ty rozhodovaly o tom, kdo se nakonec stane mistrem. Hned na úvod, než se dostaneme k vyhlášení, bych vám chtěl všem 26 jezdcům moc poděkovat za účast a pomoc s organizací. Na začátku jste mě trochu zlobili s docházkou, ale pak se to zlepšilo. DÍKY!

Takže, kdo se to stal mistrem CCR DiRT Rally 2.0 Championship?

Mistrem Czech Console Racing DiRT Rally 2.0 Championship se stal Kuželkovič, který své přemožitele, minimálně v první polovině šampionátu, hledal opravdu jen těžko. Z prvních šesti závodů vyhrál hned pět, takže to vypadalo na hladkou jízdy. Jenže pak přišlo zaváhání v Monte Carlu, další pak na Novém Zélandu a o zápletku bylo postaráno. JirkaBruss toho náležitě využil a před posledním závodem se dostal na první místo před Kuželku. Do posledního závodu, ale JirkaBruss nenastoupil a tak už výsledku mohlo rozhodnout jenom to, jak Kuželkovič dopadne v posledním závodě. Aby se stal mistrem, tak nesměl dojet hůře než na 6. místě. To se mu nakonec v osmi členém startovní poli se štěstím podařilo. Druhé místo tedy bere JirkaBruss a třetí místo získává DeviR11, kterému třetí místo spadlo do klína díky neúčasti SpringCoffeeCZ. Kompletní výsledky najdete v tabulce níže. Snad jsem se nikde neseknul a všechno to přesně sedí. Znáte to. I mistr tesař se někdy utne.

Vyhlášení CCR DiRT Rally 2.0 Championship

Vyhlášení CCR DiRT Rally 2.0 Championship

Co bude dál

Kdo sleduje Facebook, tak už samozřejmě ví, že chystám druhou sezónu. Byla by škoda nepokračovat, když už nám koudmástři do hry přidávají jednu novinku za druhou. To že už tam měly být DLC hned při vydání hry a odírají nás tak o naše prachy, je jiná věc. Takže bude druhá sezóna, to je jasný. Teď jenom dva velké otazníky – kdy to odstartujeme? Pojedeme přes prázdniny? Prosím pište do komentářů. Díky! ČAU!

Výsledky
cabadaj

cabadaj

Zakladatel a administrátor Czech Console Racing. Na Xboxu hraju už od roku 2006. Najdeš mě pod gamertagem CCR CABADAJ.

3 komentáře

  1. DeviR11 DeviR11 napsal:

    Já bych klidně jel i přes prázdniny 🙂 Jinak power stage je určitě dobrý nápad, stejně jako potřeba odjet alespoň 3/4 RZ. Jsem zvědavý, s jakou třídou aut pojedeme 🙂

Napsat komentář