Prvenství z Monte Carlo Rally odváží Futureboy7880

V neděli ve 22:00 skončila Monte Carlo Rally, první podnik třetí sezóny CCR DiRT Rally Championship, do které vystartovalo téměř 60 posádek. Upřímně jsem takové číslo rozhodně nečekal a mám z toho velkou radost. Podařilo se nám propojit hráče mezi Xbox One, Playstation 4 a PC.

Prvenství si z Monte odváží Futureboy7880, když mnoho z dalších favoritů nezvládlo tlak a chybovalo v poslední RZ Route de Tourini, která měřila téměř 12 kilometrů. Na druhém místě dojel Jarda_Fuky a třetí pak obhájce titulu Lachyr23. Power stage vyhrál Futureboy7880, druhý byl Lachyr23 a třetí Lubomir_Benk.

Jak se ukázalo, tak pro Monte Carlo byla zásadní volba pneumatik. Někdo na kombinaci sníh, led a asfalt volil zimní pneu a jiní pro změnu klasické softy. No a právě asi volba pneumatik stála za tím, proč mnoho z favoritů rally nedokončilo. Do cíle nedojeli například Vivid Speed20, SpringCoffeeCZ, Kuzelkovic nebo czlowiczek.

Stupně vítězů

  1. místo: Futureboy7880
  2. místo: Jarda_Fuky
  3. místo: Lachyr23

Power stage

  1. místo: Futureboy7880
  2. místo: Lachyr23
  3. místo: Lubomir_Benk

Jako další závod je na programu Švédská Rally. Oproti Monte Carlu už jezdci nemusí řešit volbu pneumatik a zrádné zídky, takže tentokrát to bude na předních příčkách boj o každou vteřinu.

Celkové pořadí a výsledky níže nebo na samostatné stránce.

cabadaj

cabadaj

Zakladatel a administrátor Czech Console Racing. Na Xboxu hraju už od roku 2006. Najdeš mě pod gamertagem CCR CABADAJ.

Napsat komentář