Přechod na SSD webhosting

SSD Webhosting Pipni.cz

SSD Webhosting Pipni.cz

Ahoj,

o víkendu jsem se konečně dostal k tomu, co jsem už roky a roky odkládal – přesunout web Czech Console Racing na vlastní doménu. Ono totiž dlouho předtím než vznikl projekt Czech Console Racing, tak jsem si koupil doménu cabadaj.cz. Na té jsem provozoval stránky klanu UCS CZ/SK, kdy jsme ještě hrávali na PlayStation 2 střílečku Socom. Když pak konci roku 2009 vznikl projekt Czech Console Racing, tak jsem CCR stránky vytvořil právě na této doméně. Teprve časem jsem koupil doménu czechconsoleracing.cz, ale fyzicky web dále běžel na původně doméně cabadaj.cz (tedy až do této soboty 11.4.2020). Zde jsem vytvořil přesměrovací skript, aby když se někdo přihlásil na stránky www.czechconsoleracing.cz nevěděl, že je vlastně na doméně cabadaj.cz.

Abych stránky fyzicky přesunul na CCR doménu, tak jsem musel koupit placenou verzi pluginu pro migraci. Bezplatná verze neuměla pracovat s tak velkým importním souborem. Investovaných peněz rozhodně nelituji. Vyplatilo se to. Načítání webu se jednoznačně zrychlilo a už by se vám nemělo stávat, že by vám naběhla bílá stránka.

SSD webhosting

Spolu s přesunem domény jsem zároveň přešel na výkonnější SSD Webhosting Pipni.cz. což sebou přineslo další náklady navíc, ale další zrychlení stránek.

Pokud by si chtěl CCR stránky podpořit, tak to můžeš udělat jednoduše ZDE.

cabadaj

cabadaj

Zakladatel a administrátor Czech Console Racing. Na Xboxu hraju už od roku 2006. Najdeš mě pod gamertagem CCR CABADAJ.

Napsat komentář