Organizace závodního večera pro CCR DiRT Rally 2.0 Championship

Způsob registrace a přihlášení do závodu je plně v režii organizátora a dle pravidel šampionátu. Organizátor si vyhrazuje právo na jejich dodržení.

Registrace do závodů

Registrace do závodů probíhá přes kalendář závodů na hlavní stránce (panel s jednotlivými závody, který vidíš vlevo, pokud si na mobilu, tak musíš “skrolovat” dolů nebo přes menu ZÁVODY), kde jsou vypsány všechny podniky šampionátu. Aby zakládání a start lobby probíhal co nejefektivněji, tak se jezdec sám registruje do lobby v události závodu (#1 / #2 / #3). V každém lobby je stanoven jeden administrátor – lobby #1 CCR CABADAJ, Lobby #2 Zed Starbug a Lobby #3 CSL Stuka), který cca 5 až 15 minut před začátkem závodu posílá na příslušné pozvánky. Pokud tyto pravidla nedodržíte (registrace do závodu/lobby), tak hrozí že nebude do závodu připuštěni.

Registrace do závodů se uzavírají 30 minut před startem závodu.

Organizátor nenese zodpovědnost za případné technické problémy s připojením do lobby a zároveň si vyhrazuje právo na individuální posouzení situace (např. založení nové lobby). Snahou je odstartovat závod ve stanovený čas.

Závody organizuji deset let a za tu dobu jsem si ověřil, že tohle je nejsnadnější způsob jak lobby sestavit, aby se včas začalo. Pokud je někomu zatěžko se vůbec registrovat nebo má nějaké potíže s registrací, tak ať se na mě obrátí – není problém účet založit. Pak už stačí jen pár kliknutí, vše je hotovo a organizátor je spokojený. A to nechcete, abych se na to…

cabadaj

cabadaj

Zakladatel a administrátor Czech Console Racing. Na Xboxu hraju už od roku 2006. Najdeš mě pod gamertagem CCR CABADAJ.

1 komentář

  1. Trta95CZ Trta95CZ napsal:

    Doufám že to bude fungovat aby to nebylo jako včera 😂😂 jinak super závod včera už se těším na další

Napsat komentář