Forza 7 Xbox Challenge #Q2

Máme za sebou první kolo kvalifikací a zpracováváme informace, už nyní můžeme říct, že účast byla velmi dobrá a těšíme se na výsledky druhého kola. Díky všem, co se na projektu účastní a podporují.

V každém kole kvalifikace budete závodit na dvou tratích s okruhovým speciálem se specifickým tuningem. Postupně si vyzkoušíte všechny dostupná auta, abyste si mohli vzít to nejlepší do samotného šampionátu. Odesláním soutěžního času se automaticky registrujete, takže není potřeba nic dalšího. Těšíme se na vaše výkony a pro ty nejlepší budeme mít pozvánku na finální účast v rámci Xbox Challenge. V případě, že bude větší zájem než čekáme, počítáme s rozšířením soutěžních skupin. Aby měli motivaci si vyzkoušet závody opravdu všichni, máme tu i drobné ceny do kvalifikace, které rozdáme náhodně, stačí se jenom zapojit!

Zveme vás na druhé kvalifikační období 15-19. 5. 2020 (včetně možnosti zajet čas 19. 5.)
FB Událost

 • Mugello Club – Ferrari 612 Scaglietti / 2004
 • Catalunya Nat – Honda S2000 CR / 2009
Návod na nastavení kvalifikace:
 1. Zkontrolujte si garáž, případně si kupte soutěžní vůz
 2. Přidejte si soutěžní GamerTag RA2020 do přátel. Cílem je, ať máte aspoň základního soupeře na trati, při získávání kvalifikačního času.
 3. V menu hry jděte do režimu „RIVALS“
 4. Vyberte třídu vozu „A“
 5. Najděte soutěžní trať, pozor na její přesné označení, některé trati mají více alternativ
 6. U tratě zvolte Leaderboard, následně najděte RA2020 a u jeho nicku si zvolte „Download Tune“ (stažení setupu) a následně si ho zvolte, jako Rivala. Občas je problém stáhnout Tune zde, tak klidně stáhněte až v depu před samotným vyjetím na trať.
 7. Předjeďte Rivala ukončete závod a přejděte do depa.
 8. Spusťte Leaderboards a u vašeho času najeďte na konec obrazovky, aby bylo vidět od koho máte tuning.
 9. Screen vyfoťte skrze Xbox nebo klidně mobilem, ale ať je to čitelné.
 10. Odešlete čas na soutěžní email info@xboxweb.cz (do předmětu uveďte FM7 Challenge) nebo do naší diskusní skupiny na Discordu https://discord.gg/xMGVdZN.
cabadaj

cabadaj

Zakladatel a administrátor Czech Console Racing. Na Xboxu hraju už od roku 2006. Najdeš mě pod gamertagem CCR CABADAJ.

Napsat komentář