Přejít k navigační liště

Dobra robota Lachyr23

Poland Rally výsledky

Už to vypadalo, že v CRR DiRT Rally šampionátu bude vítězit jeden jezdec a to Futureboy7880. Jenže to už dnes neplatí. Poland Rally totiž s náskokem 42 vteřin vyhrál Lachyr23 – takže jak by řekl mitfára – DOBRA ROBOTA! Na Futureboye zbylo “jen” druhé místo. I přes velký časový rozdíl v cíli, to byl mezi oběma jezdci neskutečný souboj až do poslední RZ. Od RZ1 až do RZ8 byl v těsném vedení Futureboy, ale na RZ9 se na první místo dostal Lachyr. O vítězství Lachyra pak rozhodla chyba Futureboye v poslední Power Stage, kde ztratil více jak 35 vteřin. Pro skvělé třetí místo si dojel KK_Cagne1803.

POLAND Rally

Pos. Driver Vehicle Total Diff
1 Lachyr23 Lancia Delta HF Integrale 50:56.730
2 Futureboy7880 Mitsubishi Lancer Evolution VI 51:38.845 +00:42.115
3 KK_Gagne1803 Mitsubishi Lancer Evolution VI 52:42.881 +01:46.151

Power Stage

Skvělý výkon v Power Stage předvedl jezdec viziskill a připsal si extra body za druhé místo.

Pos. Driver Vehicle Stage Diff
1 Lachyr23 Lancia Delta HF Integrale 07:34.812
2 viziskill Mitsubishi Lancer Evolution VI 07:47.121 +00:12.309
3 KK_Gagne1803 Mitsubishi Lancer Evolution VI 07:50.178 +00:15.366

Aktuálně se již jede Germany Rally. V cíli jsou ale zatím jen dvě posádky. V čele je barva19.