Dirt Rally 2: Colin McRae Flat Out Pack

SUBARU Impreza S4

SUBARU Impreza S4

Jméno Colin McRae je nesmazatelně zapsáno do historie rally. Není snad žádného fanouška, který by tuto závodní legendu neznal. S jeho jménem jsou spojené závodní týmy jako je Ford, Citroen nebo Škoda, ale tím nejznámějším je samozřejmě Subaru. V roce 1995 s ním získal titul mistra světa v rally.

Jeho bohatou kariéru budete moci oslavit díky balíčku Colin McRae: FLAT OUT Pack, který vyjde 24. března a světe div se! Balíček bude k dispozici ZDARMA pro všechny majitele sezónních pasů (1, 2, 3 nebo 4). Kdo máte pouze standardní edici, tak bude balíček samozřejmě k zakoupení.

SUBARU Impreza S4

Oslava legendy Colin McRae – 40 scénářů a jedná nová lokace

Legendu oslavíme díky 40 novým scénářům, které nás provedou jeho bohatou kariérou. Scénáře jsou rozděleny do 4 úrovní. V některých budete startovat s těžkým poškozením vozu, jiné vyžadují vyhrát a ty nejobtížnější bude potřeba dokončit nad stavenou průměrnou rychlost. Další scénáře budou vývojáři představovat postupně.

Zde jeden příklad:

Rok: 1995
Lokace: Nový Zéland (4 etapy)
Auto: SUBARU Impreza 1995
Cíl: Vyhrát o více jak 40 vteřin
Příběh: Colin vyhrál na Novém Zélandu v roce 1995 s náskokem více než 40 vteřin. To byl důležitý krok k zisku titulu mistrem světa.

Nová lokace: Perth a Kinross, Skotsko

Zavítáme do rodiště Colina kde si vyzkoušíme skotskou šotolinu. Celkem 12 rychlostních zkoušek, které prověří vaše dovednosti.

Perth a Kinross, Skostsko

Perth a Kinross, Skostsko

Nové vozy

Značka DiRT se zrodila v roce 1998, kdy vyšel první díl na PlayStation a Microsoft PC. Zároveň to bylo rok, kdy ožilo jedno z nejslavnějších aut všech dob, rally speciál SUBARU Impreza S4. Colin v sezóně 1998 bojoval se soupeři jako byl Carlos Sainz a Tommi Mäkinenem. Pětkrát se dostal na pódium a třikrát zvítězil. S4 a jeho předchůdci také inspirovali k vytvoření ikonického vozu SUBARU 22B STi, jednoho z nejlepších vozů, jaký kdy japonský výrobce vyrobil.

Ještě než začal Colin jezdit s Imprezou, tak se světu předvedl se Subaru Legacy RS. Skvělé výsledky v několika soutěžích, včetně vítězství na Novém Zélandu v roce 1993, byly ukázkou toho co má teprve přijít. Subary Legacy řídili další legendární jezdci jako byl Richard Burns a Ari Vatanen. V polovině 90. let pak pomáhali budovat základy nadvlády vozů Subaru Impreza.

SUBARU Legacy RS

 

Colin McRace Flat Out Pack

Colin McRace Flat Out Pack

cabadaj

cabadaj

Zakladatel a administrátor Czech Console Racing. Na Xboxu hraju už od roku 2006. Najdeš mě pod gamertagem CCR CABADAJ.

Napsat komentář