DiRT Rally 2.0 Challenge by Vivid Speed20

Zdravím vás závodníci, rozhodl jsem, že se vás nenechám s DiRT Rally 2.0 ani na moment vydechnout. Vzhledem k tomu, že zde byla poptávka po Time Trial soutěži, tak jsem přišel s následující konceptem. Nebojte se. Není to nic složitého. Každý týden bude vypsána jedním z členů komunity “Výzva/Challenge” a tvým úkolem, pokud ho přijmeš, bude vyzyvatele samozřejmě porazit. Trať a vůz tedy nebudu vybírat já, ale právě někdo z vás. Tato výzva se zničí za jeden týden 🙂

Time trial Challenge by Vivid Speed20 (pozor změna podmínek)

Jak už název sám napovídá, tak prvním vyzyvatelem je Vivid Speed20, který pro první týden vybral vůz Škoda Fabia Rally a trať USA – New England – Beaver Creek Trail Reverse – počasí – Daytime / Cloudy / Wet Surface.

AKTUZALICE: došlo ke změna podmínek – výzva se jede za mokra a je zamračeno. Ve hře tedy zvolte Daytime / Cloudy / Wet Surface.

Challenge by Vivid Speed20

Challenge by Vivid Speed20

Jak se Jirkovi dařilo

Jak se účastnit

Ve hře v sekci Time Trial vyber USA Rally (New England) – Beaver Creek Trail Reverse – DayTime / Cloudy / Wet Suface – vůz Škoda Fabia Rally a pak už jen zajeď svůj nejlepší čas. Po dojetí RZ udělej screenshot s výsledným časem.

Dirt Time Trial

Dirt Time Trial

Kontrola časů

Přes formulář níže vlož svůj Gamertag, zajetý čas a url odkaz na screenshot ze hry s výsledným časem, který najdeš na stránce www.xboxdvr.com přes svůj gamertag.

Uzávěrka

Time Trial dude probíhat vždy od soboty nebo neděle do pátku, tak aby měl pak vítěz čas připravit novou výzvu. Aktuální Time Trial začíná dnes (23.3.2019) a končí v pátek (29.3.2019) o půlnoci.

Co se pojede příště

Time trial pro následující týden bude vybírat vždy vítěz z předchozího týdne, nicméně může vybírat pouze jedenou. Takže pokud vyhraje znovu, vybírá Time Trial Challenge druhý v pořádí, atd. atd. atd.

Time Trial Challenge se nebude nijak bodovat. Jde o to přijmout výzvu a porazit vyzyvatele.

Odeslané výsledky:

cabadaj

cabadaj

Zakladatel a administrátor Czech Console Racing. Na Xboxu hraju už od roku 2006. Najdeš mě pod gamertagem CCR CABADAJ.

Napsat komentář