Czech Console Racing sraz 2022

CCR sraz 2022

CCR sraz 2022

Ahoj závodníci, ve dnech 9. až 11. září 2022 se uskuteční již dvanáctý oficiální sraz komunity Czech Console Racing u příležitostí konání akce Masaryk Racing Days na Automotodromu v Brně.

Sraz bude oficiálně zahájen v sobotu dopoledne 10. září v ALPA Kempu v Ostrovačicích. Očekávám, že většina nedočkavců přijede už v pátek odpoledne nebo navečer, kdy proběhne seznamovací večírek. Během sobotního dopoledne se přesuneme na okruh. Podíváme se určitě na závody BOSS GP a kulervoucí monoposty F1 jako je Toro Rosso STR3, Benetton B197 nebo Jaguar R3, takže si přibalte i špunty do uší. Pokud to bude možné, tak si určitě projdeme paddock. Čeká nás samozřejmě Mistrovství CCR v motokárách a sobotní večer bude tradičně patřit turnaji v pokeru. Poté bude následovat věc pro mnohé z nás příjemnější a to večerní zábava a naladění na nedělní závody a odjezd domů.

V tuto chvíli jsou v ALPA kempu zarezervovány tři chatky, takže dejte vědět co nejdříve kdy přijedete. Registrační formulář najdete níže. Prosím o jeho vyplnění co nejdříve. Kdo chce tak může klidně spát v kempu ve stanu pod širákem nebo v obytňáku.

Jak jistě víte, tak už několikátý rok komentuji závody pro komunitu Time To Race, která bude ve stejném termínu také pořádat sraz, takže se tam sejdeme ve větším počtu.

Těší se na vás

Cabadaj

 

cabadaj

cabadaj

Zakladatel a administrátor Czech Console Racing. Na Xboxu hraju už od roku 2006. Najdeš mě pod gamertagem CCR CABADAJ.

Napsat komentář