CCR sraz 2019 – resumé a poděkování

Tento víkend se konal v pořadí devátý oficiální sraz komunity Czech Console Racing. Po roční pauze jsme opět zavítali na Autodrom MOST, kde se konaly závody NASCAR Whelen Euroseries a samozřejmě spousta dalších skvělých závodů např. FIA Lurani Trophy for Formula Junior cars, Triumph Competition & British GT nebo HAIGO Tourenwagen.

Hned na úvod samozřejmě děkuji všem, kteří dorazili již v pátek večer do Bungalovů Benedikt Most, kde byl sraz i oficiálně zahájen. Složení bylo následujiící: Alidzi, Brno, CABADAJ, CSL Stuka, DrEwil, Hocky, JirkaBruss, Kuzelkovic, LovecCZ, Mevrik, N3erv, Ser Hashut, Stu, Stu Jr., Venoid, VividSpeed, Zoty a KimiKazeSK. Dorazili i další známé tváře (czlowiczek, ChuCkitoo a MalTake), se kterými jsme se sešli v dějišti Mistrovství motokár CCR sraz 2019 v Teplicích.

Menší organizační problémy nastaly již v pátek večer, kdy jsem rušil rezervaci jednoho bungalovu navíc. Hned druhý den ráno pak byl pro změnu problém s rezervací dráhy pro Mistrovství motokár, které muselo proběhnout ještě dopoledne, aby se mohl Hocky včas přemístit na svatbu bráchy Mevrika. Naštěstí vše proběhlo hladce a Mistrovství motokár proběhlo podle plánu a Hocky svatbu samozřejmě stihnul.

Stu založil na Google Fotky sdílené album The Most CCR sraz 2019, kam se postupně pokusím naházet všechny fotky a videa ze strazu.

Tohle bylo opravdu rychlé resumé letošního srazu. Více už se asi rozepisovat nebudu. NASCAR ale i další závody na Autodromu v Mostě byly super, atmosféra v Bungalovech Benedikt byla skvělá. Mistrovství motokár přineslo spoustu zajímavých soubojů. K těm největším došlo ve skupině Elite 2, což se můžete sami přesvědčit.

To je vše závodníci. Ještě jednou díky všem

Cabadaj

cabadaj

cabadaj

Zakladatel a administrátor Czech Console Racing. Na Xboxu hraju už od roku 2006. Najdeš mě pod gamertagem CCR CABADAJ.

Napsat komentář