CCR sraz 2018

Ve dnech 7. až 9. září 2018 se uskuteční osmý oficiální sraz komunity Czech Console Racing u příležitostí konání akce Masaryk Racing Days na Automotodromu v Brně.

Sraz bude oficiálně zahájen v sobotu dopoledne 10. září v ALPA Kempu v Ostrovačicích. Jak už bývá několik let zvykem, tak většina z nás, nedočkavců, přijede už v pátek odpoledne nebo navečer, kdy proběhne seznamovací večírek. V sobotu ráno nebo spíše dopoledne se přesuneme na okruh. Podíváme se na závody BOSS GP, projdeme si paddock, pokud to bude možné. Samozřejmostí je další ročník Mistrovství CCR v motokárách. Sobotní večer bude patřit Texas holdem turnaji v pokeru. Po té bude následovat věc pro mnohé z nás příjemnější o to večerní zábava a naladění na nedělní závody a odjezd domů.

Všechny zájemce prosím dejte vědět do konce května formou komentáře k této novince nebo registrací v události na facebooku, tak aby se v čas hromadně rezervovali chatky v kempu. Do poznámky uveď příjezdPÁTEK” nebo “SOBOTA“, tak abychom mohli potvrdit počet chatek.

Další podrobnosti se dozvíš později, a proto doporučuji sledovat aktualizaci této novinky.

Za organizační tým

Cabadaj

cabadaj

cabadaj

Zakladatel a administrátor Czech Console Racing. Na Xboxu hraju už od roku 2006. Najdeš mě pod gamertagem CCR CABADAJ.

1 komentář

  1. cabadaj cabadaj napsal:

    Chatky jsou zarezervované. Poskládá se do nich 12 lidí, takže je potřeba aby si pár lidí vzalo projistotu spacák

Napsat komentář