CCR CABADAJ LIVE s Kuželkovičem

Vítám vás u prvního dílu CCR CABADAJ LIVE, který vám bude pravidelně přinášet rozhovory s našimi jezdci. Začneme s vítězem posledního podniku CCR DiRT Rally 2.0 Championship New Zeland Rally – Kuželkovičem.

CCR CABADAJ: Ahoj máš čas?
Kuželkoviž: Ahoj. Zalezi na co
C: rozhovor pro Czech Console Racing
K: Ok dame rozhovor
C: Jak probíhala tvoje příprava na Nový Zéland, jak moc si trénoval?
K: Příprava na Nový Zéland vlastně ani neprobíhala. Ve středu jsem po týdnu zapl xbox, a celou noc stahoval update. Treningu jako takovému jsem se věnoval asi 2 hodiny čistého času.
C: Upravuješ si nějak nastavení vozu?
K: Auto zatím nenastavuju, s fábií r5 si rozumím. Možná se k nějakým úpravám nastavení dopracuju časem.
C: Jaké pneumatiky si volil na jednotlivé RZ?
K: Pneumatiky jsem volil hlavně v závislosti na délce RZ mezi jednotlivými servisy. 1. Etapa byla delší, takže středně tvrdá směs. V druhé části jsem obouval softy. Rozdíl jsem poznal. Hlavně na mokru.
C: Na mokru si tedy voliky softy?
K: Přesně tak.
C: Máš nějakou radu pro závodníky z hloubi startovní pole, pro které jistě není motivační, když skončí minutu za vítězem?
K: Jezdit, jezdit a jezdit. Snažit se o konstantní časy a při tréningu se věnovat hlavně pasážím, které dělají problém. Tam v závodě vypustit a zbytečně neriskovat. Najít si tempo a jet v něm. I ten vepředu múže udělat chybu, která ho může stát všechno.
C: Příští týden se jede asfaltová soutěž Spain Rally – máš rád asfaltové soutěže?
K:  Španělský asfalt je hrozně rychlý a těším se. Asfaltové soutěže miluju. Snad se na konci šampionátu objeví i rally Deutschland.
C: Věříš si opět na vítězství?
K: Na startu každé soutěže se setkávám s kvalitními jezdci. Lachyr, který za to hrozně tahá, JirkaBruss, ten je na asfaltu neuvěřitelně rychlý. Ale i spousta dalších střelců, kteří můžou překvapit. Pokusím se zabojovat o nejvyšší příčky ale člověk nikdy neví. Věřím si.
C: Díky za hozhovor.
K: Taky děkuji.

cabadaj

cabadaj

Zakladatel a administrátor Czech Console Racing. Na Xboxu hraju už od roku 2006. Najdeš mě pod gamertagem CCR CABADAJ.

Napsat komentář