Assetto Corsa Competizione míří na konzole PS4 a Xbox One

Assetto Corsa Competizione

Assetto Corsa Competizione

Assetto Corsa Competizione patří v současné době mezi špičku virtuálních závodních her. Dosud byla hra přístupná pouze pro PC hráče, ale to se změní 23. června, kdy hra zamíří na konzole PS4 a Xbox One. Pokud si hru před-objednáte, tak získáte DLC balíček Intercontinental GT Pack, který bude k dispozici v den vydání hry. DLC balíček rozšíří hru o oficiální Intercontinental GT Challenge. Součástí tohoto balíčku budou čtyři ikonické okruhy – Kyalami Grand Prix Circuit, Suzuka Circuit, Laguna Seca a Mount Panorama. Hráči, kteří budou vlastnit toto rozšíření získají navíc přístup k Intercontinental GT Challenge od Pirelli. Dále tento balíček nabídne více jak 45 nových polepů vozů,  30 nových týmů a 50 jezdců, které jsou v reálné sérii.

  • ACC se bude prodávat za 39,99 EUR. DLC balíček Intercontinental GT Pack bude k dispozici také samostatně za 15 EUR.
  • V létě na PC dorazí balíček GT4 Pack, který přidá více než 10 vozů GT4. Na konzole se pak dostane na podzim.
  • Dále ještě vyjde balíček British Pack, který nabídne 3 nové ikonické okruhy z britského GT šampionátu. Ten vyjde v zimě na PC i na konzole.

Nevím jak vy, ale já už se nemůžu dočkat. Doufejme jen, že se KUNOS Simualizioni tentokrát port na konzole podaří lépe, než tomu bylo u jeho předchůdce Assetto Corsa. Pokud to dopadne dobře, tak se můžete těšit na nějaký ten šampionát.

Takže nezapomeňte – 23. června 2020 – Assetto Corsa Competizione na Xbox One

cabadaj

cabadaj

Zakladatel a administrátor Czech Console Racing. Na Xboxu hraju už od roku 2006. Najdeš mě pod gamertagem CCR CABADAJ.

Napsat komentář