art of rally

art of rally

V dnešní novince si představíme hru art of rally od studia Funselektor Labs, která se v rámci programu ID@Xbox dostane na Xbox konzole a to díky Xbox Game Passu. Jak už název napovídá, tak se jedná o rally závody, které zaujmou především svojí netradiční polygonovou grafikou. Po zhlédnutí prvního traileru budete určitě chtít vidět další. Abyste zbytečně nehledali, tak sem to udělal za vás. Začneme nejdříve Launch trailerem a potom přejdeme dále. A pokud vám art of rally připomíná nějakou jinou hru, tak se neplete. Tvůrci totiž za sebou mají hru Absolute Drift, kterou si můžete zahrát již nyní, než dorazí art of rally.

V základu hra nabídne více jak 60 vozů z různých kategorií jako je třeba legandární Grup B a další. Závodit bude možné až na 60 rychlostních zkouškách v Německu, Finsku, Norsku a dalších zemích viz trailer na Keňu.

Datum vydání zatím nebyl oznámen. Víme jen to, že hra vyjde v létě.

Launch trailer

Styl závodění a vozy

Závodíte v podstatě z ptačí perspektivy podobně jako ve hře Absolute Drift. Určitě nečekejte pohledy z kokpitu, protože o tom tahle hra není. Hra nemá žádnou licenci, ale to vůbec nevadí, protože veškeré vozy vycházejí z reálných předloh. Pokud máte bystré oči, tak vám určitě neujde jedno speciální auto. Schválně napište do komentářů o jakém autě mluvím.

Další trailery

 

 

 

 

cabadaj

cabadaj

Zakladatel a administrátor Czech Console Racing. Na Xboxu hraju už od roku 2006. Najdeš mě pod gamertagem CCR CABADAJ.

Napsat komentář