Argentina rally – 6. den

CCR DiRT Rally Championship 3 | 03

CCR DiRT Rally Championship 3 | 03

CCR DiRT Rally 2.0 Championship 3. sezóna – 🇦🇷 Argentina rally 6️⃣. den – nový lídr rally – nový lídr Power Stage.

Ahoj závodníci,
předposlední den Argentina Rally přinesl změnu nejen na celkovém prvním místě, ale také v Power Stage. Na trať vyrazil lídr šampionátu Futureboy7880, ale tentokrát to neměl vůbec jednoduché. Hned na RZ1 nabral bezmála dvaceti vteřinovou ztrátu. Tu se mu podařilo smazat postupně a až na RZ9 se dostal na první místo a na barva19 si vytvořil náskok více jak 6 vteřin. Na RZ10 byl sice rychlejší barva19, ale i tak je to prozatím celkové první místo.
 
Na trať se dostal také Young Cee aka Czlowiczek, který až do RZ5 vedl. Jenze na RZ6 přišlo zaváhání a Czlowiczek zde ztratil více jak dvě minuty. Co se přesně stalo jsme se Czlowiczka zeptali hned po dojetí do cíle poslední RZ.
CCR 🎤 Ahoj, sledoval jsem tvoje počínání v Argentině. Až do RZ5 to vypadalo na skvělou jízdu a byl si průběžně první. Jenže na RZ6 si najedou nabral ztrátu téměř tří minut – co se stalo?
Czlowiczek 🎤 Než jsem dorazil na 6 RZ, tak jsem byl průběžně první, ale ještě nebyl konec rally. Letěl jsem na vytočenou 6ku což v Argentíně neni moc zvykem, tak jsem si to asi chtěl užít, ale užíval jsem si to asi dýl než bylo zdrávo a probrzdil jsem do pravý 2 a vylítnul ven. Následovala minutová penalizace za pomoc diváků a bylo vymalováno. K tomu řeknu můj oblíbený citat: je to rally 😂 Každopádně jsem byl rád, že jsem mohl vůbec dál pokračovat. Zbylé 3 RZ jsem projel a soustředil se na Power Stage, kterou zatim nepochopitelně vedu 😊
 
CCR 🎤 Jak probíhala tvoje příprava na Argentinu?
Czlowiczek 🎤 Příprava probíhala tak, že jsem si každou RZ projel 2x max 3x. Dospěl jsem k tomu, že nemá cenu si to moc najíždět, protože pak už tam letim velkou hranu a vetšinou to nedopadá dobře 😊. Obdivuji piloty co tu hranu udrží celý závod viz. Futureboy7880 apod.
 
CCR 🎤 Upravoval si nastavení vozu?
Czlowiczek 🎤 Pro Argentinu jsem vybral Subaru Impreza 555 a upravil jsem ji v rámci svých možností – vetšinou se v tom moc nehrabu a v době karantény jsou moji servisáci doma, takže mi to ani neměl kdo naladit 😉.
 
CCR 🎤 Patří Argentina mezi tvoje oblíbené Rally?
Czlowiczek 🎤 Argentina je asi nejtěžší rally, ale překvapivě se mi tam většinou daří, takže ji mám celkem rád 😊.
 
CCR 🎤 Díky za rozhovor.
Czlowiczek 🎤 Díky. Jinak by jsem chtěl poděkovat všem zúčastněným a hlavně za organizaci šampionátu. Jsem rád, že se CCR zase rozjíždí a snad bude závodění víc a víc.
 
 
Pořadí po čtvrtém dni:
1️⃣ Futureboy7880 42:21.953
2️⃣ barva19 +00:05.096
3️⃣ martinkrejca +00:33.924
 
⚡️ Power Stage ⚡️
1️⃣ czlowiczek SUBARU Impreza 1995 02:48.813
 
Podrobné výsledky ↘️↘️↘️
https://dirtrally2.com/clubs/club/179332/results/championship/1/event/2
https://czechconsoleracing.cz/vysledky-ccr-dirt-rally-championship-3-sezona/
 
Stále se můžeš zapojit do rozjetého šampionátu. Stačí se přihlásit do DiRT klubu viz odkaz výše a odjet kdykoliv v týdnu jednu rally. Dva nejhorší výsledky z celého šampionátu se škrtají.
 
Pokud budeš svůj závod streamovat, tak stačí napsat do komentáře a tvůj příspěvek dám na první místo.
 
#xboxczsk #ps4czsk #dirtrally #raceforpleasure #ccrdirtcup3
cabadaj

cabadaj

Zakladatel a administrátor Czech Console Racing. Na Xboxu hraju už od roku 2006. Najdeš mě pod gamertagem CCR CABADAJ.

Napsat komentář