O nás

Historie, aneb jak to všechno začalo

Komunita Czech Console Racing vznikla na přelomu let 2008 a 2009. Všechno to začalo na dnes už neexistujiích stránkách Xlive.cz, kde uživatel KrupkicCZE v diskuzním foru Forza Motorsport založi vlákno s názvem Závod pro radost. Tato diskuze mě natolik zaujala, že jsem si řekl, že někdo musí takový závod uspořádat. Proto jsem začal pracovat na vlastní stránce, kterou jsem následně pojmenoval Czech Console Racing. Při vzniku stránek mi pomáhal také venoid CZE, který mi pomohl vytvořit logo. Přesně 4. ledna 2009 pak vyšla na stránkách první novinka.

Naše vize

Naším cílem je združovat co nejvíce virtuálních závodníků na konzoli Xbox One. Rádi uvítáme všechny, kteří chtějí změřit síly s těmi nejrychlejšími.

Srazy

Srazy jsou další věc, která neodmyslytelně patří k naší komunitě. Ta se pravidelně schází každý rok v létě. Termín a místo srazu se snažíme plánovat s ohledem na nějakou významnou závodní událost na našich závodních okruzích. Většinou to bývá Masaryk Racing Days, který se koná v září na Automotodromu Brno.

Realizační tým Czech Console Racing

O stránky se starám já osobně, ale v minulosti jsem měl spoustu pomocníků, kteří mi pomáhali stránky nejen udržovat, ale také organizovat závody. Bez nich by stránky už možná ani neexistovaly.

Cabadaj
Zakladatel, hlavní administrátor, grafik, programátor amatér
cabadaj007@gmail.com

Další administrátoři:

V minulosti to byli: Brno cz, Hr3bec, Mitsu, Prtkeros, RoooSool, venoid CZE, Voltr Petr nebo Zedulus

Na čem běží stránky:

Stránky běží od 1.1.2018 na redakčním systému WordPress. Dříve PHP-Fusion.

Napsat komentář

Přejít k navigační liště